Grupa VII: Stal - Unia o awans

MKS Dąbrowa Górnicza niezależnie od niedzielnych wyników jest już w półfinale. Drugą ekipę, która zagra w gronie najlepszych szesnastu zespołów kategorii U14 wyłoni niedzielny pojedynek Stal Stalowa Wola - Unia Tarnów.

SKM Zastal Zielona Góra - Unia Tarnów 64:67 (20:18, 6:25, 18:20, 20:4)

Młodzi koszykarze Zastalu wiedzieli, że porażka z Unią Tarnów praktycznie przekreśla ich szanse na awans do półfinału. Ekipa z Zielonej Góry dobrze rozpoczęła spotkanie, ale druga kwarta przegrana 6:25 zdecydowanie skomplikowała sytuację Zastalu. Zielonogórzanie nie dali za wygraną i jeszcze raz poderwali się do walki w ostatniej kwarcie, ale ich ataki nie przyniosły skutku.

ZKS Stal Stalowa Wola - MKS Dąbrowa Górnicza 59:69 (21:18, 8:21, 14:15, 16:15)

MKS Dąbrowa Górnicza dzięki dobrej w drugiej odsłonie wygranej 21:8 zapewniło sobie awans do półfinałów. Gospodarze sprawę awansu rozstrzygną w niedzielnym spotkaniu z Unią Tarnów.