Grupa XI: Huragan pokonuje Victorię

Huragan Wołomin dzięki wygranej nad UKS Victorią Dębnica Kaszubska zapewnił sobie awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski Kobiet U18.

Huragan w meczu z Victorią już po pięciu minutach przejął inicjatywę i od tego czasu nadawał ton grze. Paulina Kuras wspierana przez Monikę Pieniek, Agnieszkę Feję, Wiolettę Gmurczyk i Justynę Owczarek zagrały na tyle dobrze, że już po pierwszych dziesięciu minutach ich zespół prowadził 26:13.

W drugiej części nadal dobra gra Huragana i niestety dla ekipy z Dębnicy ich brak skuteczności powiększył przewagę Huraganu, która do przerwy wynosiła 24 oczka. Po przerwie poprawa skuteczności zawodniczek Dominika Furmana pozwoliła im zagrać wyrównaną kwartę (17:19) jednak w czwartej części rzuty UKS Victorii znów nie znajdowały drogi do kosza co dało pewne i wysokie zwycięstwo zawodniczkom z Wołomina.