Po 2. dniu: W Ostrowie wszystko jasne

Turniej półfinałowy w Ostrowie Wielkopolskim jest rozstrzygnięty po drugim dniu rywalizacji. Awans do finału wywalczyły zespoły Kasprowiczanki oraz MUKS WSG Bydgoszcz. W pozostałych turniejach pewne awansu są koszykarki UKS Trops Kartuzy, a o pozostałe pięć lokat walka będzie trwała w niedzielę.

Grupa IX (Sosnowiec)

VBW GTK Gdynia - Stal Stalowa Wola 58:51

Komplet wygranych po dwóch dniach turnieju półfinałowego w Sosnowcu mają koszykarki VBW GTK Gdynia. W sobotę gdynianki pokonały drużynę Stali Stalowa Wola, ale nie mogą być jeszcze pewne miejsce w najlepszej ósemce rozgrywek. Więcej o meczu

JAS - FBG Sosnowiec - UKS Bryza Kolbudy 58:66

Przegrana różnicą jedenastu punktów druga kwarta zadecydowała o porażce JAS-FBG Sosnowiec z UKS Bryzą Kolbudy. Pozostałe trzy kwarty sobotnich zawodów były wyrównane. Więcej o meczu

Grupa X (Lublin)

Szprotavia Szprotawa - MKS Sirmax Kutno 57:50

W meczu ostatniej szansy dla obu drużyn Szprotavia Szprotawa ograła MKS Sirmax Kutno i zachowała szansę na awans do turnieju finałowego. Rywalki zaś ją straciły. Więcej o meczu

UKS Piątka Lublin - UKS Trops Kartuzy 62:76

Wkrótce więcej informacji.

Grupa XI (Ostrów Wlkp.)

WKK Wrocław - MUKS WSG Bydgoszcz 55:80

Koszykarki WKK Wrocław doznały drugiej porażki w półfinale Mistrzostw Polski Kobiet U14, dla zespołu z Bydgoszczy była to druga wygrana i jeżeli w kolejnym meczu Kasprowiczanka pokona Wisłę Kraków to WKK i Wisła odpadną z dalszej rywalizacji. Więcej o meczu

UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. - TS Wisła Kraków 66:34

Koszykarki z Ostrowa Wielkopolskiego nie zmarnowały szansy i już po dóch dniach rozstrzygnęły turniej półfinałowy. Do finału awansują zespoły Kasprowiczanki oraz MUKS WSG, jutro zadecyduje się kto wyjdzie jako pierwszy. Więcej o meczu

Grupa XII (Zgorzelec)

UKS Żak Nowy Sącz - MUKS Poznań 33:73

Koszykarki MUKS Poznań podrażnione porażką z gospodyniami turnieju w Zgorzelcu nie dały żadnych szans koszykarkom z Nowego Sącza, wygrały pewnie i wysoko 73:33. Więcej o meczu

MKS Osa Zgorzelec - MUKS Widzew Łódź 56:53

Koszykarki Osy Zgorzelec są specjalistkami od trzymania w napięciu do samego końca. W drugim spotkaniu półfinału Osa zwyciężyła łódzki Widzew 56:53. Więcej o meczu