Grupa I: Poznań dopełnił formalności

Zgodnie z przedturniejowymi prognozami koszykarki MUKS-u Poznań pewnie zwyciężyły w swojej grupie. Na zakończenie rywalizacji ograły UKS Bryzę Kolbudy, rzucając w samej tylko pierwszej kwarcie więcej niż rywali przez cały mecz.

MUKS Poznań - UKS Bryza Kolbudy 103:29 (32:8, 35:7, 28:10, 8:4)

Już po pierwszej części meczu poznanianki prowadziły 32:8. Z takiego obrotu sprawy najbardziej cieszyły się zawodniczki UKS Huragan Wołomin, którym porażka Bryzy dawała awans do najlepszej szesnastki. MUKS w kolejnych kwartach kontynuował dobrą grę, czego efektem są wygrane równie wysoko dwie następne części meczu (35:7 i 28:10). Rozluźnienie przyszło dopiero w ostatniej odsłonie, którą gospodynie ćwierćfinałowego turnieju wygrały 8:4. Rywalki wówczas nie miały jednak prawa już wierzyć w końcowy sukces, gdyż przez 10 minut musiałby odrobić siedemdziesięciopunktową stratę!