Grupa A: Huragan wiał do przerwy

MUKS Poznań nadal bez porażki, ekipa Iwony Jabłońskiej tylko do przserwy toczyła wyrównany bój z Huraganem Wołomin. W drugiej połowie MUKS nie pozostawił rywalkom żadnych złudzeń i pewnie wygrał 90:47.

Pierwsza połowa spotkania była wyrównana i po 20 minutach gry wyglądało na to, że ekipa z Wołomina może pokusić się o niespodziankę bowiem na tablicy wyników było 38:29 dla poznanianek.

Druga połowa, a w zasadzie już trzecia kwarta rozwiała jakiekolwiek nadzieje ekipy Huragana na korzystny rezlutat. Wynik tej części gry to 29:11 dla MUKSu i stało się jasne, że drużyna prowadzona przez Iwonę Jabłońską zajmie pierwsze miejsce w grupie A.

Porównanie wskaźnika eval nie pozostawia złudzeń 126:16, pokazuje, że poznanianki przewyższały swoje rywalki w każdym elemencie koszykarskiego rzemiosła.