ME U16 Kobiet: Polska rozbita przez Czeszki

Reprezentacja Polski została rozgromiona przez Czeszki 47:83 w pierwszym spotkaniu drugiej fazy Mistrzostw Europy Kobiet do lat 16 na Łotwie. Nasze zawodniczki jedynie w pierwszej kwarcie dotrzymywały kroku rywalkom, później warunki dyktowały wyłącznie Czeszki. Jutro o 14.15 gramy z Białorusią.
To spotkanie o jakim Andrzej Włodarz i jego podopieczne będą chciały jak najszybciej zapomnieć. Niezła gra naszego zespołu w pierwszej kwarcie dawała nadzieję na pozytywny wynik końcowy. Jednak im dalej tym gorzej nasze zawodniczki radziły sobie na boisku. Wystarczy zaznaczyć, że żadna z naszych reprezentantek nie zapisała na swoim koncie dwucyfrowej zdobyczy punktowej, a w zespole Czech aż cztery koszykarki zdobyły 9 i więcej punktów. Przegraliśmy walkę na tablicach 36:50 oraz popełniliśmy aż 29 strat.
Mamy nadzieję, że podobny mecz już się naszym koszykarkom nie powtórzy, jutro o 15.15 czasu lokalnego (14.15 w Polsce) gramy z Białorusią, która podobnie jak Polska ma zerowe konto wygranych w drugim etapie imprezy.
Zapraszamy do śledzenia na żywo transmisji z tego spotkania na oficjalnej stronie imprezy