Grupa XII: Huragan udzielił srogiej lekcji Żakom

Mające szansę na awans do strefy medalowej koszykarki UKS Huragan nie dały najmniejszych szans UKS-owi Żak Nowy Sącz, wygrywając 103:34. Miejscowe w drugiej kwarcie nie zdobyły żadnego punktu, a wskaźnik Evaluation miejscowych wyniósł minus 20!

Dwie najskuteczniejsze zawodniczki Huragana (Karolina Poboży i Sylwia Bujniak) zdobyły w sumie więcej punktów (36) niż cały zespół rywalek (34). Spotkanie było wyrównane tylko w pierwszej kwarcie. Po 10 minutach gry wołominianki prowadziły 16:14, kolejne trzy części wygrywając różnicą aż sześćdziesięciu siedmiu punktów (87:20)!

W całym spotkaniu miejscowe popełniły 40 strat, przy zaledwie 13 rywalek. Z dodatnim wskaźnikiem Evaluation zawody ukończyły tylko cztery koszykarki Żaka, żadna nie przekroczyła trzech punktów.