Po 4. dniu: MUKS po raz szósty w finale!

MUKS Poznań po raz szósty z rzędu zagra w finałowym spotkaniu Mistrzostw Polski Kobiet U18. Dotychczas ekipa z Poznania wygrała wszystkie pięć finałów. W spotkaniu o brąz AZS UMCS Lublin zagra z Huraganem Wołomin, w turnieju półfinałowym w Lublinie minimalnie lepsze były zawodniczki z Wołomina. Piąte miejsce zajął zespół VBW GTK Gdynia, a siódma lokata przypadła AZS PWSZ Gorzów Wlkp.

półfinał: UKS Huragan Wołomin - MKS Polkowice 51:65

MKS Polkowice jest pierwszym finalistą Mistrzostw Polski Kobiet U18. Podopieczne Arkadiusza Rusina po dobrym meczu pokonały Huragan Wołomin 65:51. Więcej o meczu

półfinał: KU AZS UMCS Lublin - MUKS Poznań 45:74

MUKS Poznań jest już w finale Mistrzostw Polski Kobiet U18. Drużyna prowadzona przez Iwonę Jabłońską triumfuje w kategorii U18 nieprzerwanie od 2006 roku. Czy w niedzielnym finale hegemonię poznanianek przełamie MKS Polkowice? Więcej o meczu

o 7. miejsce: KS Basket 25 Bydgoszcz - AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 48:64

AZS PWSZ Gorzów Wlkp. zajął siódme miejsce w turnieju finałowym Mistrzostw Polski Kobiet U18. Ekipa prowadzona przez Roberta Pieczyraka pokonała Basket 25 Bydgoszcz 64:48. Więcej o meczu

o 5. miejsce: VBW GTK Gdynia - ŁKS Basket Women Łódź 86:56

VBW GTK Gdynia kończy MIstrzostwa Polski Kobiet U18 na piątym miejscu. W ostatnim meczu gdynianki pokonały ŁKS Basket Women Łódź 86:56. Więcej o meczu