Czarni Słupsk ze złotem Mistrzostw Polski Mężczyzn U18!

Czarni Słupsk pokonali w finale Mistrzostw Polski Mężczyzn Spójnię Stargard Szczeciński 66:54. Podopieczni Roberta Jakubiaka zwycięstwo zawdzięczają znakomitej grze w trzeciej odsłonie spotaknia, wygranej 23:6. Trzecia lokata i brązowe medale przypadła gospodarzom imprezy MKS Pruszków, którzy pokonali ŁKS KM Łódź 84:66. Poniżej podsumowanie ostatniego dnia finału Mistrzostw Polski Mężczyzn U18.

finał: Spójnia Stargard Szczeciński - STK Czarni Słupsk 54:66

Po raz pierwszy w historii drużyna STK Czarnych Słupsk zdobyła złoty medal mistrzostw Polski juniorów. W finale zawodnicy Roberta Jakubiaka pokonali Spójnię Stargard Szczeciński 66:54. Tytuł MVP turnieju finałowego trenerzy przyznali Kacprowi Borowskiemu z Czarnych Słupsk. Więcej o meczu

Posłuchaj wypowiedzi trenerów:

Posłuchaj rozmowy z trenerem STK Czarnych Słupsk

Purwieniecki o finale. Posłuchaj

o 3. miejsce: MKS Pruszków - ŁKS KM Łódź 84:66

Koszykarze MKS-u Pruszków brązowymi medalistami mistrzostw Polski juniorów. W meczu o trzecie miejsce zawodnicy Tomasza Kwasiborskiego pokonali drużynę ŁKS-u Koszykówka Męska Łódź 66:84. Na pocieszenie dla łodzian królem strzelców imprezy został Bartłomiej Bartoszewicz. Więcej o meczu