Gospodynie w złocie! VBW GTK Gdynia z brązem!

INEA UKS 65 AZS Poznań zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski Kobiet U16. Poznanianki w finale pokonały Szprotawię Szprotawa 75:51. Z brązowymi medalami z imprezy wracają koszykarki VBW GTK Gdynia. Podopieczne Lubow Szwecowej w małym finale pokonały MUKS Poznań 80:65. Poniżej podsumowanie ostatniego dnia rywalizacji w kategorii U16 Kobiet.

finał: INEA UKS 65 AZS Poznań - Szprotavia Szprotawa 75:51

INEA UKS 65 AZS Poznań pokonała Szprotavię Szprotawa 75:51 w finale Mistrzostw Polski Kobiet U16. Finałowa potyczka nie dostarczyła zgromadzonej w hali publiczności zbyt wielu emocji. Od początku do końca spotkania poznanianki dyktowały warunki gry. Więcej o meczu

o 3. miejsce: VBW GTK Gdynia - MUKS Poznań 80:65

Koszykarki VBW GTK Gdynia z brązowymi medalami Mistrzostw Polski Kobiet U16. Podopieczne trener Lubow Szwecowej w finale pocieszenia pokonały MUKS Poznań 80:65. Więcej o meczu