ME U16 Kobiet: Kadetki walczą o utrzymanie

W pierwszym meczu grupy walczącej o utrzymanie w dywizji A nasza reprezentacja uległa zespołowi Serbii 54:69 prowadząc po dwóch kwartach 34:29.
Polska: Kopciuch 0, Pisera 11, Szajtauer 2 (11 zbiórek), Stankiewicz 13, Rembiszewska 4 (11 zbiórek), Sulima 2, Duraj 7, Poboży 6, Telenga 9.
W drugim spotkaniu Polski odniosły bardzo ważne zwycięstwo w meczu z reprezentacją Finlandii 66:45. Konsekwentna gra w ataku i skuteczna obrona pozwoliła naszemu zespołowi na zdobycie ponad 20-punktowej przewagi w drugiej połowie meczu.
Polska: Buczak 12, (6 zbiórek, 5 asyst), Kopciuch0, Drop 6, Pisera 12 (4 zbiórki, 3 prezchwyty), Szajtauer 9 (12 zbiórek), Stankiewicz 8, Rembiszewska 6 (9 zbiórek), sulima 0, Duraj 3, Poboży 10 (6 zbiórek).
Na zakończenie pierwszej rundy gier, kolejnym przeciwnikiem naszej reprezentacji będzie zespół Chorwacji.