Druga porażka kadry U20 z Włoszkami

Druga porażka w trzecim spotkaniu towarzyskim reprezentacji Polski kobiet do lat 20. Podopieczne Iwony Jabłońskiej i Dariusza Raczyńskiego uległy Włoszkom 42:64.
O wysokiej porażce biało - czerwonych zadecydowała czwarta kwarta przegrana 10:25. Przez 30 minut oba zespoły toczyły wyrównaną walkę pomimo faktu, że już w pierwszej połowie spotkania z boiska musiała zejść Małgorzata Misiuk, która doznała stłuczenia mięśnia czworogłowego uda, na domiar złego kontuzji doznała również Dorota Mistygacz. Oba urazy nie są jednak poważne i w opinii masażysty naszej reprezentacji Dominika Narojczyka zawodniczki powinny już w Hiszpanii wrócić do gry.
Włochy - Polska 64:42 (14:11, 9:9, 16:12, 25:10)
Polska: Szczepanik 10, Ziętara 8, Kuras 6, Śnieżek 5, Idziorek 5, Jasnowska 3, Marciniak 2, Misiuk 2, Mistygacz D. 1, MIstygacz M. 0, Trzeciak 0, Markiewicz 0.