Rewanż Turczynek nad kadrą U20

Turczynki zrewanżowały się reprezentacji Polski kobiet do lat 20 za porażkę w pierwszym spotkaniu. W drugim meczu obu zespołów górą były gospodynie, które wygrały minimalnie 53:52.
Od początku spotkania lepiej grały gospodynie, które już w pierwszej kwarcie osiągnęły 9 punktów przewagi. Polki do przerwy zmniejszyły straty do 3 oczek (26:29). W drugiej odsłonie podopieczne Iwony Jabłońskiej wyszły na 3 punktowe prowadzenie, ale skuteczne Turczynki odwróciły losy spotkania.
W piątek o 18.00 czasu lokalnego ostatnie, trzecie spotkanie obu zespołów. W sobotę nasza kadra wraca do Polski i ponownie spotka się w Warszawie 15 czerwca, skąd uda się na kolejne gry kontrolne do Włoch.
Turcja - Polska 53:52 (22:13, 7:13, 9:11, 15:15)
Polska: Idziorek 21, Jasnowska 13, Markiewicz 7, Śnieżek 5, Misiuk 5, Mistygacz Marta 1, Morawiec 0, Cebulska 0, Mistygacz Dorota 0, Kuras 0, Marciniak 0, Ziętara 0.