Kadra U20 kobiet pokonuje Turcję

Reprezentacja Polski kobiet do lat 20 pokonała w pierwszym spotkaniu towarzyskim Turcję 64:58. Podopieczne Iwony Jabłońskiej i Dariusza Raczyńskiego rozegrają w Stambule jeszcze dwa spotkania z reprezentacją tego kraju.
Pierwsza połowa spotkania była wyrównana, ale dzięki bardzo dobrej skuteczności za trzy punkty (7/10) Turczynki osiągnęły ośmiopunktową przewagę (40:32). Początek drugiej połowy to bardzo dobra defensywa naszego zespołu, gospodynie przez 7 minut trzeciej kwarty nie zdobyły punktu, a w tym czasie Polki zniwelowały straty z pierwszej połowy. W czwartej kwarcie biało - czerwone przypieczętowały zwycięstwo .
Turcja - Polska 58:64 (22:19, 18:13, 5:12, 13:20)
Polska: Ziętara 17, Misiuk 12, Idziorek 12, Śnieżek 9, Markiewicz 8, Marciniak 3, Mistygacz D. 2, Morawiec 0, Cebulska 0, Jasnowska 0, Mistygacz M. 0, Kuras 0.