Lp.
|
Nazwisko
|
Imię
|
Nazwa klubu
|
Miejscowość
|
||||
1
|
Banaszak
|
Liliana
|
TS Basket
|
Gniezno
|
||||
2
|
Berbecka
|
Zuzanna
|
MKS Kusy
|
Szczecin
|
||||
3
|
Binko
|
Aleksandra
|
UKS LA-Basket
|
Piekary Śląskie
|
||||
4
|
Bińczyk
|
Magdalena
|
UKS Kasprowiczanka
|
Ostrów Wlkp.
|
||||
5
|
Cimoch
|
Karolina
|
UKS Gimbasket 15
|
Białystok
|
||||
6
|
Darska
|
Oliwia
|
UKS Trójka-OSiR
|
Żyrardów
|
||||
7
|
Dulnik
|
Hanna
|
SKS 12
|
Warszawa
|
||||
8
|
Dziadoń
|
Dominika
|
MOSiR
|
Bochnia
|
||||
9
|
Fiedukiewicz
|
Katarzyna
|
MKS MOS
|
Katowice
|
||||
10
|
Grzenkowicz
|
Łucja
|
KS Bat
|
Sierakowice
|
||||
11
|
Gzinka
|
Karina
|
MUKS Widzew
|
Łódź
|
||||
12
|
Ilczyszyn
|
Justyna
|
MOS Ślęza Elektrotim
|
Wrocław
|
||||
13
|
Iwaniuk
|
Aleksandra
|
MKK Sokołów S.A. OSiR
|
Sokołów Podlaski
|
||||
14
|
Jaworska
|
Weronika
|
MKK Sokołów S.A. OSiR
|
Sokołów Podlaski
|
||||
15
|
Jedlińska
|
Julia
|
MKK Sokołów S.A. OSiR
|
Sokołów Podlaski
|
||||
16
|
Kalinowska
|
Adrianna
|
KKS Energa
|
Olsztyn
|
||||
17
|
Keller
|
Wiktoria
|
MKS Kusy
|
Szczecin
|
||||
18
|
Klimek
|
Natalia
|
MUKS Kotwica 50
|
Kołobrzeg
|
||||
19
|
Kośla
|
Wiktoria
|
UKS Basket
|
Aleksandrów Łódzki
|
||||
20
|
Kowalczyk
|
Daria
|
PTK
|
Pabianice
|
||||
21
|
Kraska
|
Julia
|
MKK Sokołów S.A. OSiR
|
Sokołów Podlaski
|
||||
22
|
Kulpaka
|
Maja
|
KKS Energa
|
Olsztyn
|
||||
23
|
Lemańska
|
Olga Agata
|
MOS Ślęza Elektrotim
|
Wrocław
|
||||
24
|
Leszczyńska
|
Martyna
|
TK Alles
|
Głowno
|
||||
25
|
Mężyńska
|
Klaudia
|
MKK Sokołów S.A. OSiR
|
Sokołów Podlaski
|
||||
26
|
Michalak
|
Justyna
|
KKS Energa
|
Olsztyn
|
||||
27
|
Misiunia
|
Delfina
|
KS Basket 25
|
Bydgoszcz
|
||||
28
|
Nowik
|
Zuzanna
|
KS Szprotavia
|
Szprotawa
|
||||
29
|
Olęcka
|
Kamila
|
VBW GTK
|
Gdynia
|
||||
30
|
Piasecka
|
Aleksandra
|
TS Basket
|
Gniezno
|
||||
31
|
Popiół
|
Natalia
|
UKS Żak
|
Nowy Sącz
|
||||
32
|
Puter
|
Bożena
|
TS Wisła
|
Kraków
|
||||
33
|
Rozniak
|
Paulina
|
MUKS WSG Supravis
|
Bydgoszcz
|
||||
34
|
Rudzka
|
Justyna
|
UKS Orlik
|
Ujazd
|
||||
35
|
Rygielska
|
Eryka
|
UKS Trójka-OSiR
|
Żyrardów
|
||||
36
|
Rzeźnik
|
Wiktoria
|
MUKS Widzew
|
Łódź
|
||||
37
|
Stępień
|
Wiktoria
|
MUKS Widzew
|
Łódź
|
||||
38
|
Stypuła
|
Aleksandra
|
SKS 12
|
Warszawa
|
||||
39
|
Trzeciak
|
Olga
|
AZS PWSZ
|
Gorzów Wlkp
|
||||
40
|
Ulążka
|
Emilia
|
MKS MOS
|
Wrocław
|
||||
41
|
Wińkowska
|
Anna
|
UKS Trójka-OSiR
|
Żyrardów
|
||||
42
|
Wiśniowska
|
Wiktoria
|
WKK
|
Wrocław
|
||||
43
|
Wojtala
|
Aleksandra
|
KS JAS-FBG
|
Sosnowiec
|
||||
44
|
Wróblewska
|
Kaja
|
UKS Kasprowiczanka
|
Ostrów Wlkp.
|
||||
45
|
Wróblewska
|
Sara
|
UKS Kasprowiczanka
|
Ostrów Wlkp.
|
||||
46
|
Wybraniec
|
Maria
|
MUKS Widzew
|
Łódź
|
||||
47
|
Zawiślak
|
Małgorzata
|
MUKS Widzew
|
Łódź
|
||||
48
|
Zięmborska
|
Aleksandra
|
OŚ AZS
|
Poznań
|
|
|
Sztab szkoleniowy:
Maciej Gordon – trener główny
Krzysztof Szwej – asystent trenera
Karolina Wieczorek – trener współpracujący
Sylwia Wlaźlak – trener współpracujący
Adam Kubaszczyk – trener współpracujący
Krzysztof Dobrowolski – trener współpracujący
Justyna Krzemień – fizjoterapeutka