U18 Kobiet: Polska zagra o 11. miejsce

Reprezentacja Polski kobiet do lat 16 zagra o 11. miejsce Mistrzostw Europy w Popradzie. Polska przegrała dziś ze Słowacją 62:65
statystyki meczu
W pierwszych dwóch kwartach prowadzenie Polek sięgnęło pięciu punktów. W trzeciej odsłonie po dobrym okresie gry naszej reprezentacji prowadzenie reprezentacji Polski sięgnęło 15 punktów (46:31). W tym momencie coś w grze biało - czerwonych się zacięło, jeszcze przed końcem trzeciej kwarty Słowaczki zniwelowały straty do 2 oczek (48:46).
W czwartej kwarcie Polkom ponownie udało się uzyskać dziewięć punktów prowadzenia (58:49) na prawie 6 i pół minuty przed końcem meczu. Od tego momentu nasza drużyna zdobyła do końca spotkania jedynie 4 punkty tracąc aż 16.
Rywalem biało - czerwonych w walce o 11. miejsce będzie w niedzielę przegrany zespół z pojedynku Turcja - Serbia.