U18 Mężczyzn: Polacy bez medalu

Polacy nie zagrają o medale podczas Mistrzostw Europy U-18 w Wilnie. Dzisiaj w ćwierćfinale przegrali Serbami 57:75. Serbowie to obrońcy tytułu sprzed roku. Jutro zagramy z Grecją, która dziś wysoko uległa reprezentacji Litwie.
statystyki meczu
O losach spotkania zadecydowała druga połowa meczu. Polacy szybko stracili dwie trójki i tracili do rywala już 10 punktów. Wszelkie próby odrabiania strat kończyły się niepowodzeniem. Serbowie 'znokautowali' Polaków w 34 minucie spotkania. Po raz kolejny rzucili serię i prowadzili już różnicą 18 punktów.

Dla kadry Piotra Bakuna to jednak nie koniec turnieju. Jutro o 13:30 polskiego czasu zmierzą się z Grecją. Jeżeli wygrają, to w niedzielę zagrają o piąte miejsce w turnieju.