Żeńska kadra U18 po raz drugi przegrywa w Hiszpanii

Reprezentacja Polski U18 przegrała drugi mecz na turnieju w Lanzarote z Francją 58:68. Polki bardzo dobrze rozpoczęły mecz, wygrywając pierwszą kwartę 14:10. Niestety przegrana 3 kwarta 11 punktami spowodowała, że Francuzki po 35 min prowadziły już 15 punktami.
W czwartej kwarcie Polki wciąż walczyły o zwycięstwo niwelując stratę do 4 punktów. Jednak skuteczne rzuty za trzy Francuzek spowodowały, że reprezentacja Francji ostatecznie wygrała 10 punktami.
W drugim dzisiejszym meczu turniejowym reprezentacja Hiszpanii wygrała z Rosją 68:54.
Polska - Francja 58:68 (14:10, 11:19, 10:21, 23:18)
Polska: Ziętara 11 (1x3), Tanasiejczuk , Trzeciak 9, Idziorek 5 (1x3), Bandyk 8, Kuras 15 (1x3), Morawiec, Szczepanik 7, Bieniek, Wilk 1, Jasnowska 2, Stelmach.
Jutro Polska zagra z Rosją, początek spotkania o godzinie 17.00, relacja na żywo na stronie www.baloncestolanzarote.com