Grupa VI: Dwie dogrywki w Wierzawicach

Po takich spotkaniach wszyscy mogą czuć się zwycięzcami. SKS 12 Warszawa pokonał drużynę UKS Lotnik Wierzawice dopiero po dwóch dogrywkach, różnicą zaledwie dwóch punktów. Komplet punktów w tej grupie wywalczyły też UKS Żak Nowy Sącz.

MUKS Widzew Łódź - UKS Żak Nowy Sącz 54:62 (17:19, 15:13, 15:9, 7:21)

Do 30 minuty lepsze były zawodniczki Widzewa Łódź, które po trzech kwartach prowadziły różnicą sześciu punktów. Kolejna część meczu to jednak słaba gra w wykonaniu łodzianek i znacznie lepsza dyspozycja zawodniczek UKS Żak Nowy Sącz. To przełożyło się na wynik czwartej kwarty, a także i całego meczu. Żak wygrał tę część meczu 21:7, a całe zawody 62:54

UKS Lotnik Wierzawice - SKS 12 Warszawa 74:76 (17:14, 14:23, 24:14, 7:11 d.8:8 d.4:6)

Tylko na przełomie pierwszej i drugiej połowy mecz nie był wyrównany. W tej części zawodów przewagę najpierw miał SKS 12 (23:14 w drugiej kwarcie), a później Lotnik (24:14), ale w pozostałych fragmentach gry spotkanie było bardzo wyrównane. Potwierdziły to dwie dogrywki, które rozegrały oba zespoły. Lepsze w drugim dodatkowym czasie gry były zawodniczki ze stolicy, które przypieczętowały tym swój sukces.