Po 1. dniu: Dwie dogrywki i triumf SKS12

Aż dwie dogrywki były potrzebne w Wierzawicach, aby wyłonić zwycięzcę pojedynku miejscowego Lotnika z SKS 12 Warszawa. Po dodatkowych 10 minutach gry lepsze okazały się koszykarki ze stolicy. W pozostałych spotkaniach emocji było niewiele. Warto zaznaczyć wygraną INEI AZS Poznań nad ŁKS Łódź 70:65 i zwycięstwo ekipy z Głuchołaz nad Piątką Lublin 43:39.

Grupa I (Bydgoszcz)

MKS Basket 67 Bydgoszcz i MUKS Chrobry Basket Głuchołazy zrobiły pierwszy krok w kierunku awansu do półfinału mistrzostw Polski kadetek. Oba zespoły wygrały swoje mecze na otwarcie zmagań w Bydgoszczy. Więcej o meczach

Grupa II (Konin)

Kiedy w tej kategorii wiekowej zdobywa się ponad dziewięćdziesiąt punktów śmiało można myśleć o wygranej. Przekonały się o tym MUKS Unia Basket Ostrołęka i MKS MOS Konin, które triumfowały w swoich meczach. Więcej o meczach i statystyki

Grupa III (Gdynia)

Brązowe medalistki ubiegłorocznej edycji Mistrzostw Polski Kobiet U16 udanie rozpoczęły tegoroczne zmagania. Podopieczne Bartosza Słomińskiego pokonały OSiR Trójkę Żyrardów 91:59, ale zwycięstwo zawdzięczają bardzo dobrej grze dopiero w ostatniej kwarcie spotkania wygranej 33:8. Więcej o meczu, statystyki

Grupa IV (Wrocław)

Zespoły CKiS Skawina oraz WKK Wrocław odniosły zwycięstwa w pierwszym dniu turnieju ćwierćfinałowego we Wrocławiu. Gospodynie wyraźnie pokonały JAS - FBG Sosnowiec, a ekipa ze Skawiny w mniejszych rozmiarach pokonała UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz. Więcej o meczach, statystyki

Grupa V (Bytom)

UKS Bryza Kolbudy i UKS MOSM Bytom odbiosły wysokie i pewne zwycięstwa w pierwszym dniu turnieju na Górnym Śląsku. Jutro zespoły zwycięskie zmierzą się ze sobą i ktoś przegra po raz pierwszy w Bytomiu. Więcej o meczach

Grupa VI (Wierzawice)

Po takich spotkaniach wszyscy mogą czuć się zwycięzcami. SKS 12 Warszawa pokonał drużynę UKS Lotnik Wierzawice dopiero po dwóch dogrywkach, różnicą zaledwie dwóch punktów. Komplet punktów w tej grupie wywalczyły też UKS Żak Nowy Sącz. Więcej o meczach

Grupa VII (Wołomin)

UKS Huragan Wołomin pierwszym liderem grupy VII 1/4 finału mistrzostw Polski kadetek. Komplet punktów w wołomińskiej imprezie wywalczyła też INEA AZS Poznań. Więcej o meczach

Grupa VIII (Gorzów Wlkp.)

MUKS Poznań i AZS PWSZ Gorzów Wlkp. byli zdecydowanymi faworytami turnieju ćwierćfinałowego w Gorzowie Wielkopolskim. W pierwszym dniu imprezy faworyci nie zawiedli oczekiwań i pewnie pokonali swoich rywali. Więcej o meczach i statystyki