Grupa VI: Miejscowe nie wykorzystały szansy

MUKS Widzew Łódź i SKS 12 Warszawa zagrają w półfinałach do lat 16. Obie drużyny awans wywalczyły w ostatnim dniu turnieju. Szansy na znalezienie się w dalszej fazie rozgrywek nie wykorzystały zawodniczki UKS Lotnik Wierzawice, które były gospodarzem turnieju.

UKS Żak Nowy Sącz - SKS 12 Warszawa 45:49 (15:13, 15:11, 9:11, 6:14)

Po dwóch dniach turnieju wszystkie drużyny miały na swoim koncie tyle samo punktów. Z tego powodu żaden z zespołów nie mógł sobie pozwolić na porażkę w Wielki Piątek. Do końca trzeciej kwarty bliżej upragnionego awansu były zawodniczki UKS Żak Nowy Sącz, które prowadziły różnicą czterech punktów. Obraz gry uległ jednak zmianie w ostatniej kwarcie, którą SKS 12 Warszawa wygrał 14:6. Ta część meczu przypieczętowała sprawę awansu stołecznego zespołu do najlepszej szesnastki w kraju.

UKS Lotnik Wierzawice - MUKS Widzew Łódź 45:82 (11:25, 11:12, 13:21, 10:24)

Lotnik z SKS-em 12 Warszawa przegrał pechowo, bo po dwóch dogrywkach. W kolejnym spotkaniu, po zwycięstwie nad UKS-em Żak Nowy Sącz odzyskał szanse na awans do dalszej fazy turnieju. Miejscowe zmarnowały ją jednak na zakończenie grupowej rywalizacji. Zawody od początku nie układały się po myśli Lotnika, który przegrał wszystkie kwarty meczu. Najwyżej pierwszą i ostatnią, różnicą aż czternastu punktów.