Druga porażka kadry U16 we Francji

Po przegranej w pierwszym spotkaniu z gospodyniami imprezy w drugim meczu turnieju towarzyskiego we Francji reprezentacja Polski Kobiet U16 prowadzona przez Andrzeja Curyla uległa Hiszpanii 58:87.
Kierownik kadry Rafał Czyszpak tak opisał to spotkanie - Bardzo słaby początek zespołu prowadzonego przez Andrzeja Curyla i Radosława Szwaję speszył zawodniczki (8-0 w 2 minucie). Później dziewczyny grały coraz lepiej, ale mimo to I kwarta zakończyła się 10:31. Od II kwarty poziom gry się wyrównał i zespoły walczyły punkt za punkt. Druga kwarta zakończyła się 1 punktowym zwycięstwem Polski (16:15). W III kwarcie przewaga Hiszpanii spadła nawet do 14 punktów, lecz w końcówce drużyna Polski popełniła kilka błędów w ataku z których straciliśmy punkty z kontry, a kwarta zakończyła się wynikiem 17:19. Ostatnia kwarta niestety należała już do Hiszpanek i mecz zakończył się porażką 58:87.
Hiszpania - Polska 87:58 (31:10, 15:16, 22:15, 19:17)
Punkty dla Polski: Skrzecz Monika 2, Rudzka Malwina 11, Owczarzak Dominika 15, Drop Julia 3, Rynkiewicz Maja 4, Adamowicz Julia 0, Marciniak Daria 3, Wiśniewska Wioletta 0, Miłoszewska Dominika 9 (12 zbiórek), Puss Karolina 5, Jaworska Katarzyna 2, Jaworska Beata 4.