Grupa VII: Huragan najlepszy w Wołominie

Zgodnie z przewidywaniami obserwatorów zakończył się turniej w Wołominie. Miejscowy UKS Huragan na zakończenie zmagań pokonał AZS INEĘ Poznań. Oba zespoły już wcześniej zapewniły sobie miejsce w dalszej fazie turnieju.

ŁKS Basket Women Łódź - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 46:38 (12:14, 6:12, 15:3, 13:9)

ŁKS i Karkonosze już wcześniej straciły szansę na awans do półfinału. Nie oznacza to jednak, że mecz pozbawiony był stawki. Przegrany ćwierćfinały kończył bowiem bez zwycięstwa, triumfator na trzecim miejscu. Początkowo ze stawką meczu lepiej radziły sobie zawodniczki z Jeleniej Góry, które do przerwy prowadziły różnicą ośmiu punktów. Obraz gry uległ jednak zmianie po przerwie. ŁKS trzecią kwartę wygrał aż 15:3, czym przesądził o losach rywalizacji.

UKS Huragan Wołomin - INEA AZS Poznań 78:54 (13:12, 19:20, 21:14, 25:8)

Tylko do przerwy mecz dwóch niepokonanych w turnieju drużyn był wyrównany. Później zawodniczki Huragana kontrolowały już zawody, dominację potwierdzając zwłaszcza w czwartej kwarcie. Miejscowe tę część meczu wygrały 25:8, a całe spotkanie 78:54.