Grupa XI: 57 strat WKK

Tylko 37 punktów w spotkaniu z Kasprowiczanką Ostrów Wlkp. zdobyły koszykarki WKK Wrocław, ekipa z Wrocławia w całym spotkaniu popełniła aż 57 strat.

Kasprowiczanka rozpoczęła od prowadzenia 14:2, pierwszą kwartę ostrowianki wygrały 22:7, a do przerwy prowadziły już 33:19. Druga połowa nie zmieniła obrazu gry stroną przeważającą była ekipa z Ostrowa, która z każdą minutą powiększała przewagę, która pod koniec spotkania osiągnęła nawet 26 oczek (61:35).

W zespole Kasprowiczanki Katarzyna Pasternak zaliczyła 20 punktów, a Aleksandra Parzeńska i Adrianna Szymczak dodały solidarnie po 12 punktów. W ekipie WKK jedynie Klaudia Nieźwiedzka zapisała na swoim koncie dwucyfrową zdobycz notując równe 10 punktów.