Grupa X: Zabrakło 10 minut

Przez 30. minut koszykarki Bryzy Kolbudy prowadziły równorzędny pojedynek z ekipą Basketu 25 Bydgoszcz, na początku ostatniej kwarty bydgoszczanki zanotowały jednak run 20:0, uzyskały bezpieczną przewagę i wygrały 81:59

Początek spotkania to dominacja gospodyń, które w połowie pierwszej kwarty prowadziły 7:0, ekipa Magdaleny Szymkiewicz jednak szybko się pozbierała, głównie dzięki dobrej postawie duetu Blicharz - Wilk, który w całym spotkaniu zdobył 45 punktów dla ekipy z Kolbud.

Do przerwy oba zespoły szły łeb w łeb, w trzeciej kwarcie Bryza przeważała, ale koszykarkom z Kolbud nie udało się odskoczyć na więcej niż 4 oczka. Bryza prowadziła 45:41, a po 30 minutach 53:49. Gdy wydawało się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku dla podopiecznych Magdaleny Szymkiewicz przyszedł fatalny kryzys Bryzy. Od stanu 57:57 kolejne 20 punktów zdobywają zawodniczki Basketu 25 i uzyskują przewagę 77:57, której nie oddają już do końca spotkania.

Szansę Bryzy na zwycięsto przekreśliła ostatnia kwarta przegrana 6:32, dodatkowo aż nadto widoczna jest różnica w zbiórkach, którą Basket 25 wygrał 64:36.