Po 1. dniu: 50 minut w Bydgoszczy

Najciekwszym spotkaniem pierwszego dnia półfinałów był pojedynek SKS 12 Warszawa z MKS Polowice. W Bydgoszczy do wyłonienia zwycięzcy niezbędne były aż dwie dogrywki. Poza tym swoje spotkania pewnie wygrywały zespoły MUKS Poznań, INEI AZS Poznań i KKS Olsztyn. Problemy miało VBW GTK Gdynia, ale ostatecznie gdynianki pokonały MON - POL Płock 79:72.

Grupa IX (Płock)

MUKS Poznań - MKS Kusy Szczecin 99:37

Wkrótce szczegółowa relacja.

KS MON - POL Płock - VBW GTK Gdynia 72:79

Grupa X (Bydgoszcz)

SKS 12 Warszawa - MKS Polkowice 59:61

Aż dwie dogrywki były potrzebne aby wyłonić zwycięzcę pierwszego spotkania podczas turnieju półfinałowego w Bydgoszczy. SKS 12 Warszawa minimalnie przegrał z MKS Polkowice 59:61. Więcej o meczu

KS Basket 25 Bydgoszcz - UKS Bryza Kolbudy 81:59

Przez 30. minut koszykarki Bryzy Kolbudy prowadziły równorzędny pojedynek z ekipą Basketu 25 Bydgoszcz, na początku ostatniej kwarty bydgoszczanki zanotowały jednak run 20:0, uzyskały bezpieczną przewagę i wygrały 81:59 Więcej o meczu

Grupa XI (Pabianice)

INEA AZS Poznań - MUKS Unia Basket Ostrołęka 68:47

Młode koszykarki INEI AZS Poznań przystępowały do swojego pierwszego półfinałowego pojedynku w roli zdecydowanego faworyta i wywiązały się z niej znakomicie. Prowadzone do boju przez Kingę Woźniak i Darię Marciniak poznanianki pewnie ograły swoje rywalki z Ostrołęki. Więcej o meczu

PTK Pabianice - AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 53:70

Zawodniczki PTK Pabianice miały ogromne apetyty na sprawienie niespodzianki i pokonanie w swoim pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu faworyzowane rywalki z Gorzowa Wielkopolskiego. Kadetki AZS PWSZ nie przestraszyły się jednak gospodyń turnieju i pewnie sięgnęły po inauguracyjne zwycięstwo. Więcej o meczu

Grupa XII (Olsztyn)

UKS Gimbasket Białystok - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 58:90

W spotkaniu otwierającym półfinał w Olsztynie podopieczne Tomasza Rospary pewnie pokonały Gimbasket Białystok 90:58. Spotkanie od samego początku toczyło się pod dyktando zawodniczek spod Łodzi. Więcej o meczu

KKS Olsztyn - Pomorze Gimnazjum Dąbrówka 90:69

KKS Olsztyn pokonał Pomorze Gimnazjum Dąbrówka 90:69 na zakończenie pierwszego dnia turnieju półfinałowego w Olsztynie. Aż cztery zawodniczki z zespołu Alicji i Tomasza Sztąberskich zapisało na koncie dwucyfrowe zdobycze punktowe. Więcej o meczu