Grupa II: Kto wygrywa drugą połowę, wygrywa mecz

Drugie połowy spotkań zadecydowały o zwycięstwach ŁKS-u KM Łódź i UKS Piątki Lublin. Wyżej swój mecz wygrali gospodarze ćwierćfinałowego turnieju, którzy tym samym objęli prowadzenie w grupie II

MKK MDK Kielce - ŁKS KM Łódź 60:67 (17:14, 14:18, 17:19, 12:16)

ŁKS nieznacznie wygrał trzy kwarty spotkania z MKK MDK Kielce, ale na prowadzenie wyszedł dopiero pod koniec drugiej części meczu. Zawody były niezwykle wyrównane o czym najlepiej świadczą różnice w poszczególnych kwartach. Łodzianie drugą i czwartą część spotkania wygrali czterema punktami, co było najwyższą różnicą w tym meczu.

UKS Piątka Lublin - PKK Żubry Białystok 69:54 (17:18, 18:10, 12:2, 22:24)

Tylko dwa punkty rzucone między 20 a 30 minutą zadecydowały o porażce Żubrów Białystok z UKS-em Piątka Lublin. Gospodarze turnieju ćwierćfinałowego tę część meczu wygrali 12:2, co przy korzystym rezultacie wcześniejszej kwarty (18:10) zapewniło im wygraną nad podlaskim zespołem.