Grupa X: Bryza bez szana na finał

Koszykarki z Kolbud po porażce w pierwszym dniu półfinału z gospodyniami imprezy musiały wygrać z ekipą SKS 12 Warszawa, aby zachować swoje szanse na awans do finału. Prawie 50 punktów jakie straciły koszykarki Bryzyy w pierwszej i ostatniej kwarcie spotkania spowodowały, że Bryza marzenia o finale musi odłożyć na kolejny rok.

Ekipa z Kolbud bardzo źle rozpoczęła spotkanie, już w połowie pierwszej kwarty ekipa SKS 12 prowadziła 11:2, a pierwszą kwartę zespół Piotra Stasiewicza wygrał 24:7. Wysokie prowadzenie i przewage drużyna ze stolicy zawdzięcza bardzo dobrej postawie w walce na tablicach, w całym spotkaniu SKS 12 zebrał aż 18 piłek w ataku zdobywając 12 punktów po zbiórkach w ataku. Z kolei w klasyfikacji zbiórek warszawianki zwyciężyły 60:34.

Bryza nie prowadziła w tym spotkaniu ani razu, z kolei SKS 12 najwyższe prowadzenie osiągnął równo z końcową syreną zwyciężając różnicą 47 punktów. Duet, który w piątkowym spotkaniu stanowił o sile zespołu Bryzy Marlena Blicharz - Karolina Wilk notując 45 oczek, w sobotę zdobył zaledwie 13 punktów, co wydatnie przełożyło się na wynik konfrontacji.