Grupa III: Bezkonkurencyjne gospodynie

Prawie 70 punktów różnicy w spotkaniu pierwszej i drugiej drużyny ostrowskiego ćwierćfinału sprawia iż można powiedzieć, że Kasprowiczanka była bezkonkurencyjna w swoim ćwierćfinale.

OSiR Trójka Żyrardów - UKS Dwójka Działdowo 75:62

Tylko o prestiż rywalizowały zespoły z Żyrardowa i Działdowa, bowiem w Ostrowie sprawa awansu rozstrzygnęła się już w pierwszych dwóch dniach turnieju. Ekipa z Żyrardowa już w pierwszej połowie wypracowała sobie wydaje się bezpieczną przewagę 17 punktów.

Jednak Dwójka nie dawała za wygraną i w trzeciej odsłonie ekipa z Działdowa odrobiła 16 punktów z 17 oczek przewagi Trójki. Niestety dla ekipy z Działdowa w ostatniej kwarcie ponownie stroną przeważającą był zespół Żyrardowa, który wygrał 27:15 i całe spotkanie 75:62.

UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. - MKS Sirmax Kutno 111:42

Prawie 70 punktów różnicy dzieli dwa najlepsze zespoły ostrowskiego ćwierćfinału. Zespół UKS Kasprowiczanki rozgromił MKS Kutno 111:42. W dwóch kwartach ekipa z Kutna nie przekroczyła granicy 10 punktów.

Klasą dla siebie była w tym meczu Katarzyna Pasternak, zawodniczka Kasprowiczanki zdobyła 41 punktów, aż trzykrotnie trafiając zza linii 6,75, dzielnie wspierała ją Aleksandra Parzeńska autorka 21 oczek i 10 zbiórek.