Grupa IV: Szczęśliwe gospodynie

UKS Bryza Kolbudy pokonała UKS La Basket Warszawa 74:60 i zapewniła sobie awans do półfinału Mistrzostw Polski Kobiet U14, bezkonkurencyjny w Kolbudach był Widzew Łódź, który zakończył turniej z kompletem zwycięstw.

MUKS Widzew Łódź - UKS Delfin Kłecko 59:37 (12:9, 10:6, 14:8, 23:14)

Wyrównana pierwsza odsłona, a pozostałe kwarty już z przewagą koszykarek z Łodzi - tak w skrócie można opisać to spotkanie.

Ekipa Widzewa była już przed meczem pewna pierwszego miejsca w turnieju, pomimo tego łodzianki podeszły do spotkania poważnie i zasłużenie je wygrały 59:37.

UKS Bryza Kolbudy - UKS La Basket Warszawa 74:60

Dla obu zespołów znających już wynik pierwszego spotkania sprawa była jasna, zwycięzca tego spotkania awansuje do turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski Kobiet U14.

Drużyna z Kolbud już w pierwszej połowie chciała rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść, pierwsza kwarta wygrana 17:11, a druga 31:11 - dały gospodyniom sporą zaliczkę przed drugą połową spotkania.

W drugiej połowie losy się odwróciły, ale ekipa La Bakset nie dała rady zmienić losów spotkania, trzecia kwarta wygrana 18:11 i czwarta 20:15 pozwoliły warszawiankom na zmniejszenie strat do 14 punktów.

Drużyna z Kolbud wygrała i awansowała do półfinału, w zespole gospodyń najskuteczniejsza była Paulina Franka, która zdobyła 22 punkty, w ekipie La Basket 24 oczka zapisała na koncie Zuzanna Roszczyk.