Grupa I: Dwie znane firmy w półfinale

KS Stal Grudziądz i UKS Huragan Wołomin na ćwierćfinałach mistrzostw Polski zakończyły swoje zmagania w młodziczkach. Oba zespoły przed ostatnim dniem turnieju miały jeszcze szansę na wyjście z grupy, ale zaprzepaściły ją przegrywając swoje mecze.

MUKS Poznań - KS Stal Grudziądz 63:49 (15:12, 18:16, 9:9, 21:12)

Drużyna z Grudziądza turniej zakończyła bez zwycięstwa. Pomimo to jeszcze przed ostatnim meczem miała szansę na wyjście z grupy. Aby tak się stało Stal musiała pokonać wysoko MUKS Poznań i liczyć na porażkę Huraganu Wołomin. Tak się jednak nie stało za sprawą przegranej czwartej kwarty Stal uległa poznańskiej drużynie i niezależnie od wyniku drugiego spotkania straciła szansę na wyjście z grupy.

UKS Huragan Wołomin - VBW GTK Gdynia 39:66 (9:16, 8:20, 9:16, 13:14)

Po zwycięstwie MUKS-u ze Stalą drużyna Huraganu Wołomin miała mocno utrudnioną drogę do półfinału mistrzostw Polski kadetek. Do wyjścia z grupy wołominianki potrzebowały bowiem wysokiej wygranej nad VBW GTK Gdynia. Po nieudanej pierwszej kwarcie, którą gdyńska ekipa wygrała 16:9 miejscowe definitywnie straciły chyba wiarę w sukces, ostatecznie przegrywając wszystkie części meczu. VBW GTK Gdynia turniej zakończyło z kompletem wygranych.