Grupa I: Jagiellonka i Korsarz wygrywają

Żadnych złudzeń nie pozostawili zawodnikom z Żychliny koszykarze Jagiellonki Warszawa w pierwszym meczu ćwierćfinału w Gdańsku. W drugim spotkaniu emocji było już więcej, ale górą okazali się zawodnicy Korsarza, którzy wygrali spotkanie z Kotwicą Kołobrzeg.

UKS Jagiellonka Warszawa - UKS Żychlin 110:27

Koszykarze z Warszawy już w pierwszej połowie wygranej 35:4 pokazali, że będzie to dla nich łatwy mecz. Ekipa ze stolicy w kolejnych odsłonach skutecznie powiększała swoje prowadzenie, a na listę strzelców wpisali się wszyscy koszykarze UKS Jagiellonki. W drużynie gości żaden z zawodników nie przekroczył 10 punktów,a najwięcej 6 oczek zapisał na koncie Rafał Pietrzak.

Etmal Korsarz Gdańsk - SKK Kotwica Kołobrzeg 60:44

Zespół Korsarza przegrał pierwszą kwartę18:19, ale od drugiej odsłony zawodnicy z grodu Neptuna odrabiali minimalną stratę do Kotwicy. Drugą kwartę Korsarz wygrał 18:9, a trzecią 14:8 i po 30 minutach gry ekipa z Gdańska prowadziła różnicą 14 punktów.

Najskuteczniejsi w Korsarzu byli Przemysław Michałowski i Karol Kamiński, którzy zgodnie zdobyli po 13 oczek, w Kotwicy Krzysztof Urban zrobył 15 punktów, a Oskar Mleczko o dwa mniej.