Grupa V: 41 punktów Wisły w kwarcie

Aż 121 punktów w meczu z UKS Biało-Czarni Kraśnik rzucili młodzi koszykarze TS Wisły Kraków, którzy po pierwszy dniu zostali liderem grupy V ćwierćfinałów mistrzostw Polski młodzików. Komplet punktów wywalczył też KKS Turów Zgorzelec, po wygranej nad MCKiS Jaworzno.

MCKiS Jaworzno - KKS Turów Zgorzelec 59:65 (15:16, 11:15, 10:18, 23:16)

Mimo przegranej ostatniej kwarty meczu KKS Turów Zgorzelec zdołał pokonać MCKiS Jaworzno w ćwierćfinale mistrzostw Polski młodzików. Ponad połowę punktów dla górnośląskiej drużyny rzucił Wiktor Sewioł z zatrzymaniem, którego zgorzelczanie mieli problem niezależnie od składu, przebywającego na boisku. 14-letni rozgrywający MCKiS-u rzucił w sumie 38 punktów, a do tego miał 15 zbiórek i wymusił 11 przewinień. Nie znalazł jednak odpowiedniego wsparcia wśród swoich kolegów, którzy wspólnie zanotowali ujemny wskaźnik Evaluation! Dodatni całego zespołu jest tylko zasługą Sewioły.

Turowowi w odniesieniu wygranej nie przeszkodziły problemy z faulami Adama Węckowskiego i Konrada Kustosza. Obaj musieli opuścić boisku jeszcze przed końcową syreną z powodu nadmiernej liczby przewinień.

TS Wisła Kraków - UKS Biało - Czarni Kraśnik 121:56 (29:13, 41:10, 27:11, 24:22)