WKK Wrocław najlepsze, brąz dla Katarzynki

WKK Wrocław po zaciętym i emocjonującym spotkaniu pokonało Trefla Sopot 77:74. Tym samym koszykarze z Wrocławia zdobyli złote medale Mistrzostw Polski Mężczyzn U18. Brązowe krążki dla gospodarzy, Katarzynka Toruń pokonała w małym finale SKM Zastal Zielona Góra 72:53. MVP turnieju został wybrany Piotr Niedźwiedzki z WKK Wrocław.

o 1. miejsce: WKK Wrocław - Trefl Sopot SA 77:74

To był mecz godny finałów mistrzostw Polski juniorów. Po bardzo zaciętym spotkaniu o losach, którego decydowały pojedyncze akcje WKK Wrocław pokonało Trefla Sopot SA 77:74. Do sukcesu wrocławską drużynę poprowadzili Piotr Niedźwiedzki i Jan Grzeliński. Ten drugi był bliski osiągnięcia triple-double. Więcej o meczu

o 3. miejsce: MKS Katarzynka Toruń - SKM Zastal Zielona Góra 72:53

MKS Katarzynka Toruń wyciągnęła wnioski po półfinałowej porażce z WKK Wrocław i w spotkaniu o trzecie miejsce w mistrzostwach Polski juniorów pokonała SKM Zastal Zielona Góra. To czwarty medal dla toruńskiego klubu w tej kategorii wiekowej w historii. Więcej o meczu