o 3. miejsce: Udany rewanż warszawianek

Ekipa SKS 12 zrewanżowała się poznańskiemu MUKSowi za porażkę w spotkaniu grupowym 54:63, podopieczne Piotra Stasiewicza w spotkaniu o brąz były minimalnie lepsze od zespołu Andrzeja Jabłońskiego. Warszawianki wygrały 61:57 i brązowe krążki jadą do stolicy.

Ekipa z Warszawy bardzo chciała się zrewanżować poznaniankom za porażkę w spotkaniu grupowym, ale mecz o brązowy krążek lepiej rozpoczeły zawodniczki Andrzeja Jabłońskiego, po pierwszych minutach MUKS prowadził 9:0, ale po pierwszej odsłonie było już tylko 13:10 dla poznanianek.

Na koniec pierwszej połowy poznaianki prowadziły różnicą 8 punktów (32:24), a o losach całego spotkania zadecydowała ostatnia kwarte, w której SKS 12 ostatecznie wyszedł na prowadzenie i nie oddał go do końca spotkania.

Duży wkład w zwycięstwo warszawianek miały rezerwowe ze stolicy, które w sumie zdobyły 16 punktów i zebrały aż 21 piłek dla swojego zespołu. Rezerwowe koszykarki MUKSu zapisały na swoim koncie tylko 6 punktów i 2 zbiórki.

Wśród zwyciężczyń na wyróżnienie zasłużył tercet Dominika Miłoszewska, Anna Wierak i Maja Michalska, który zdobył dla SKSu 39 punktów. W szegerach MUKSu dzielnie walczył duet Dominika Owczarzak i Aneta Burandt, który zapisał na koncie 33 punkty.