Po 2. dniu: Gospodynie na fali są już w półfinale

Na fali są miejscowe koszykarki OSiR Trójki Żyrardów po drugim dniu zmagań w turnieju finałowym Mistrzostw Polski Kadatek. Po wygranej w pierwszym dniu nad VBW GTK Gdynia ekipa trenera Piotra Wacławka wysoko zwyciężyła poznański MUKS, nie pozwalając rywalkom na zdobycie punktu w czwartej kwarcie. Wygrana dała gospodyniom turnieju miejsce w strefie medalowej. Cenne zwycięstwa odniosły zespoły pokonane w pierwszym dniu - VBW GTK Gdynia i Huragan Wołomin.

Grupa A

VBW GTK Gdynia - INEA AZS Poznań 80:64

Znakomite pięć minut trzeciej kwarty w wykonaniu VBW GTK Gdynia zadecydowało o wygranej drużyny Bartosza Słomińskiego nad INEĄ Poznań 80:64. Więcej o meczu

OSiR Trójka Żyrardów - MUKS Poznań 76:38

Na zakończenie czwartkowej rywalizacji OSiR Trójka Żyrardów po znakomitej drugiej połowie wysoko pokonała MUKS Poznań 76:38. Więcej o meczu

Grupa B

WKK Wrocław - UKS Huragan Wołomin 54:65

W pierwszym czwartkowym meczu grupy B dzięki znakomitej grze w defensywie oraz skuteczniej Sylwii Bujniak UKS Huragan Wołomin pokonał WKK Wrocław 65:54. Dzięki temu zwycięstwu wołominianki wciąż liczą się w grze o medalowe pozycje Mistrzostw Polski Kadetek. Więcej o meczu

AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 64:47

W drugim czwartkowym spotkaniu grupy B AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski nie bez problemów pokonał MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 64:47. Więcej o meczu