Po 2 dniu: Wisła bez punktu w kwarcie!

Dwa zespoły zgromadziły komplet punktów po dwóch dniach turnieju finałowego mistrzostw Polski kadetów, ale tylko jeden z nich jest już pewny awansu do strefy medalowej. Miejsce w najlepszej czwórce imprezy wywalczyli już koszykarze UKS-u Kormoran Sieraków. Słabe zawody w czwartek rozegrała TS Wisła Kraków, w ostatniej kwarcie nie zdobywając punktu!

Grupa A

MKS Novum Bydgoszcz - MKS Ósemka Skierniewice 79:42

Medal na mistrzostwach Polski nie dla MKS-u Ósemka Skierniewice. Zespół Krzysztofa Wierciocha w czwartek doznał drugiej porażki w turnieju, tym razem ulegając MKS-owi Novum Bydgoszcz. Więcej o meczu

UKS Kormoran Sieraków - MKK Pyra Poznań 78:52

UKS Kormoran Sieraków jako pierwszy z krakowskiego turnieju awansował do najlepszej czwórki w Polsce w tej kategorii wiekowej. Zespół z Wielkopolski pokonał MKK Pyrę Poznań, z którą przed dwoma laty przegrał w finale młodzików. Więcej o meczu

Grupa B

STK Czarni Słupsk - OSiR Trójka Żyrardów 77:49

STK Czarni Słupsk z pierwszym zwycięstwem w finałach mistrzostw Polski kadetów. Podopieczni Roberta Jakubiaka pokonali 77:49 OSiR Trójkę Żyrardów, triumfując wyraźnie w czwartej kwarcie. Ponad połowę punktów dla Trójki zdobył Łukasz Owczarek. Więcej o meczu

TS Wisła Kraków - UKS Medagro Komorów 51:62

Aż 0:18 ostatnie dziesięć minut meczu z UKS Medagro Komorów przegrali koszykarze TS Wisły Kraków w spotkaniu zamykającym drugi dzień zmagań w turnieju finałowym mistrzostw Polski kadetów. 29 punktów dla zespołu z Komorowa zdobył Roman Janik. Więcej o meczu