Kormoran Sieraków najlepszy, brąz dla Pyry

Złoty medal mistrzostw Polski w kategorii kadetów dla UKS-u Kormoran Sieraków. W finale krakowskiego turnieju podopieczni Jarosława Czekały pokonali STK Czarnych Słupsk 72:46. Brązowe krążki dla MKK Pyry Poznań, która po jednostronnym meczu pokonała w małym finale UKS Medagro Komorów 59:40.

o 1. miejsce

STK Czarni Słupsk - UKS Kormoran Sieraków 46:72

UKS Kormoran Sieraków najlepszym zespołem w Polsce w kategorii do lat 16. Zespół Jarosława Czekały w meczu o złoty medal pokonał STK Czarnych Słupsk, nie przegrywając żadnej z czterech kwart. Słupszczanie od początku zawodów byli mocno zmęczeni półfinałowym starciem z MKK Pyrą Poznań. Więcej o meczu

o 3. miejsce

MKK Pyra Poznań - UKS Medagro Komorów 59:40

Koszykarze MKK Pyry Poznań wywalczyli trzecie miejsce w kategorii kadetów w sezonie 2010/2011. W finale pocieszenia zespół Tomasza Błaszaka pokonał UKS Medagro Komorów, prowadząc od samego początku. Komorowianie w całym spotkaniu trafili zaledwie co piąty rzut z gry. Więcej o meczu