Po 3 dniu: Znamy komplet półfinalistów

JKKS Górnik Wałbrzych z WKK Wrocław oraz MKK Pyra Poznań z MKS Polonia Warszawa zagrają o finał mistrzostw Polski do lat 14. O sporym pechu mogą mówić koszykarze Basketu Team Opalenica, o których losie przesądziła dopiero dogrywka.

Grupa A

MKS Polonia Warszawa - TKM Włocławek 37:34

Pewne swoich miejsc w tabeli końcowej grupy A MKS Polonia Warszawa i TKM Włocławek nie stworzyły wielkiego widowiska. W całym spotkaniu oba zespoły zdobyły w sumie tylko 71 punktów. Więcej o meczu

JKKS Górnik Wałbrzych - UKS Jagiellonka Warszawa 58:52

Mniejsza liczba strat oraz lepsza skuteczność z linii rzutów osobistych nie przełożyła się na zwycięstwo UKS-u Jagiellonka Warszawa z JKKS-em Górnik Wałbrzych. Dzięki wygranej zespół Wojciecha Krzykały awansował do strefy medalistów mistrzostw Polski. Więcej o meczu

Grupa B

MKK Pyra Poznań - MKKS Rybnik 75:29

Żadnych szans MKKS-owi Rybnik nie dali koszykarze MKK Pyry Poznań, którzy nie przegrali żadnej z czterech kwart. Poznanianie wygrali to spotkanie 75:29. Więcej o meczu

Basket Team Opalenica - WKK Wrocław 44:46

To było jedna z najbardziej zaciętych spotkań w kategorii młodzików w tym sezonie, co więcej decydowało ono o awansie do półfinału. Ostatecznie ku rozpaczy miejscowej publiczności Basket Team Opalenica przegrał po dogrywce z WKK Wrocław. Dzięki takiemu rozstrzygnięciu oprócz drużyny z Wrocławia w gronie czterech najlepszych drużyn w Polsce znalazła się MKK Pyra Poznań. Więcej o meczu