Po 4 dniu: WKK i Polonia w finale

Wicemistrzowie Polski sprzed roku WKK Wrocław oraz MKS Polonia Warszawa zagrają w finale w kategorii do lat 14. Stołeczny zespół pokonał pewnie MKK Pyrę Poznań, zaś wrocławianie ograli swojego rywala ze strefy JKKS Górnik Wałbrzych.

półfinał: MKK Pyra Poznań - MKS Polonia Warszawa 45:67

Drugim po WKK Wrocław zespołem, który zagra w finale mistrzostw Polski do lat 14, została MKS Polonia Warszawa. Stołeczny zespół nie dał większych szans MKK Pyrze Poznań, wygrywając 67:45. Poznanianom w odniesieniu wygranej nie pomogło 19 punktów Wojciecha Frąckowiaka. Więcej o meczu

półfinał: JKKS Górnik Wałbrzych - WKK Wrocław 24:36

Zaledwie sześćdziesiąt punktów zdobyli w sumie koszykarze WKK Wrocław i JKKS-u Górnik Wałbrzych. Lepsi okazali się wrocławianie, którzy w dwóch kwartach stracili zaledwie siedem punktów. Obie drużyny nie trafiły żadnego rzutu z dystansu. Więcej o meczu

o 5. miejsce: UKS Jagiellonka Warszawa - Basket Team Opalenica 64:51

UKS Jagiellonka Warszawa piątym zespołem mistrzostw Polski do lat 14. W spotkaniu o tę właśnie lokatę stołeczny zespół pokonał Basket Team Opalenica, przeważając głównie w polu trzech sekund. Gospodarze w całym meczu dodatkowo trafili tylko 1 z 13 rzutów osobistych! Więcej o meczu

o 7. miejsce: TKM Włocławek - MKKS Rybnik 44:52

MKKS Rybnik rywalizację w tegorocznych mistrzostwach Polski do lat 14 zakończył na siódmym miejscu. W starciu dwóch najsłabszych drużyn opalenickiego turnieju rybniczanie pokonali TKM Włocławek 52:44. W zwycięskiej drużynie aż czterech koszykarzy przebywało na boisku po 30 minut. Więcej o meczu