MP U-18: Trefl i Rosa grają dalej

Ostatniego dnia ćwierćfinałów mistrzostw Polski do lat 18 w Radomiu obyło się bez sensacji. Trefl Sopot grając w rezerwowym ustawieniu przypieczętował pierwsze miejsce, zaś gospodarze deklasując MKK-MDK Kielce zapewnili sobie awans do dalszej fazy. Tym samym poznaliśmy wszystkich półfinalistów.

Grając bez Daniela Szymkiewicza, Jakuba Patoki i Adama Brenka sopocianie nie mieli najmniejszych problemów by pokonać ostatniego dnia UKS Olimp Kętrzyn. Trefl wygrał wysoko wszystkie kwarty, prowadząc już od samego początku. Efektowe double-double zapisał na swym koncie Alan Nowakowicz, który rzucił 25 punktów i zebrał 12 piłek.

• Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18
  • 05.04.2012 10:00

UKS Olimp Kętrzyn

40 : 102

Trefl Sopot

Koszykarze Rosy Radom wygrywając 84:42 zdobyli drugie miejsce w grupie, premiowane awansem do dalszej fazy rozgrywek. Gospodarze już w pierwszej kwarcie objęli wysokie prowadzenie, które tylko systematycznie powiększali. Kolejne świetnie spotkanie w barwach Rosy rozegrał Mikołaj Witliński, który tym razem miał 20 punktów i 7 zbiórek.

• 05.04.2012 12:15