Mecz Bułgaria - Polska w sobotę w Sportklubie NA ŻYWO!

Reprezentacja Polski koszykarek walczy o EuroBasket 2015. Sobotnie spotkanie w Bułgarii będzie można obejrzeć na żywo na kanale Sportklub. Transmisja od godziny 17:00. Zapraszamy!
news Zdjęcia | fot. Wojciech Figurski, 058sport.pl

Rywalizacja z Bułgarią odbywa się na zasadach "mecz i rewanż". W sobotę 15 czerwca Polki zagrają z Bułgarią na wyjeździe. Spotkanie transmitować będzie kanał Sportklub - początek o godzinie 17:00 czasu polskiego (18:00 czasu lokalnego). Mecz rozegrany zostanie w "Arena Samokov" 60 kilometrów od Sofii.

Trzy dni później, we wtorek 18 czerwca o godzinie 18:00, rewanż we Władysławowie (COS Cetniewo).

Wnioski o akredytacje na mecz Polska - Bułgaria 18.06.2013 prosimy składać za pośrednictwem strony:http://media.pzkosz.pl

Jeśli Polki wygrają dwumecz z Bułgarkami to kolejny mecze zagrają 22 czerwca na wyjeździe, a 25 czerwca we Władysławowie ze zwycięzcą pary Grecja - Izrael. Do EuroBasketu 2015 awansuje tylko jedna drużyna.

Bułgarki w pierwszej fazie eliminacji pokonały Słowenki oraz Szwajcarki. Polki zakończyły grupowe zmagania w Helsinkach, gdzie okazały się lepsze od Belgii i Finlandii. Do drugiej części rywalizacji awansowali tylko zwycięzcy czterech grup, a o rozstawieniu w półfinale decydował ranking FIBA.

więcej informacji: media@pzkosz.pl

udostępnij