Lp. | Nazwisko | Imię | Rok urodzenia | Nazwa klubu | Miejscowość | Wzrost |
||
1. | Adamowicz | Julia | 1994 | OŚ AZS | Poznań | 178 | ||
2. | Buczak | Monika | 1995 | UKS BASKET | Aleksandrów Łódzki | 169 | ||
3. | Burandt | Aneta | 1994 | KKS | Olsztyn | 188 | ||
4. | Canert | Ewa | 1994 | UKS BASKET | Aleksandrów Łódzki | 182 | ||
5. | Drop | Julia | 1995 | MKS MOS | Konin | 173 | ||
6. | Duraj | Dominika | 1995 | GTK | Gdynia | 188 | ||
7. | Giedrojć | Elżbieta | 1994 | OŚ AZS | Poznań | 179 | ||
8. | Jakubiuk | Anna | 1994 | BASKETBALL INVESTMENTS SSA | Gdynia | 179 | ||
9. | Jaworska | Beata | 1994 | KS AZS PWSZ | Gorzów Wlkp. | 188 | ||
10. | Jaworska | Katarzyna | 1994 | KS AZS PWSZ | Gorzów Wlkp. | 188 | ||
11. | Kopciuch | Adriana | 1995 | KS AZS PWSZ | Gorzów Wlkp. | 167 | ||
12. | Marciniak | Daria | 1994 | OŚ AZS | Poznań | 186 | ||
13. | Miłoszewska | Dominika | 1994 | BASKETBALL INVESTMENTS SSA | Gdynia | 190 | ||
14. | Naczk | Monika | 1995 | UKS BRYZA | Kolbudy | 167 | ||
15. | Owczarzak | Dominika | 1994 | MKS ORZEŁ | Polkowice | 169 | ||
16. | Puss | Karolina | 1994 | BASKETBALL INVESTMENTS SSA | Gdynia | 182 | ||
17. | Pyka | Martyna | 1995 | WKK | Wrocław | 176 | ||
18. | Skrzecz | Monika | 1994 | KU AZS UMCS | Lublin | 163 | ||
19. | Sobek | Natalia | 1994 | KS AZS PWSZ | Gorzów Wlkp. | 177 | ||
20. | Stankiewicz | Angelika | 1995 | UKS JAGIELLONKA | Warszawa | 170 | ||
21. | Stępień | Agata | 1995 | GTK | Gdynia | 174 | ||
22. | Szajtauer | Magdalena | 1995 | KS AZS PWSZ | Gorzów Wlp. | 189 | ||
23. | Szelągowska | Patrycja | 1994 | GTK | Gdynia | 189 | ||
24. | Telenga | Weronika | 1995 | AZS | Poznań | 192 | ||
25. | Tkacz | Izabella | 1995 | KU AZS UW | Warszawa | 182 | ||
26. | Wajler | Aleksandra | 1995 | UKS BRYZA | Kolbudy | 183 | ||
27. | Wojdalska | Magdalena | 1994 | OŚ AZS | Poznań | 175 | ||
28. | Woźniak | Kinga | 1994 | OŚ AZS | Poznań | 168 |
25.06.2014 00:00
Młodzieżowa Kadra Narodowa U20 Kobiet
Przedstawiamy skład Młodzieżowej Kadry Narodowej U20 Kobiet.