PPM: Znamy uczestników turnieju finałowego

Jamalex Polonia 1912 Leszno, Górnik Trans.eu TWS Mazbud Wałbrzych, ACK UTH Rosa Radom oraz SKK Siedlce zagrają w turnieju finałowym Pucharu Polski mężczyzn. Jego gospodarz jeszcze nie jest znany.

Druga runda PP nie była szczęśliwa dla gospodarzy, którzy nie wygrali żadnego z czterech spotkań. Najbliżej wygranej byli koszykarze czołowego zespołu drugiej ligi AZS AGH Alsom. O wyniku ich spotkania z SKK zadecydowała trzecia kwarta, wygrana przez gości 23:6. 23 punkty i 14 zbiórek miał w zwycięskiej drużynie rezerwowy Karol Dębski, który dodatkowo miał 2 bloki i 2 przechwyty.

Na uwagę zasługują statystyki Piotra Niedźwiedzkiego z wygranego przez Górnika meczu z SMK Lubin. Były reprezentant młodzieżowych reprezentacji Polski w 34 minuty spędzone na boisku rzucił 31 punktów, miał 17 zbiórek, 3 asysty, 3 bloki i 2 przechwyty.