U20 mężczyzn: Asseco Gdynia i Trefl w finale

Dwa zespoły z Pomorza, czyli Trefl Sopot SA i Asseco Gdynia zagrają w finale mistrzostw Polski U20 mężczyzn. Gospodarze turnieju finałowego pokonali Poundout Politechnikę Gdańską 78:68, zaś Trefl bez większych problemów zwyciężył Biofarm Basket Junior Poznań. Finał zaplanowano na 13:45, mecz o 3. miejsce rozpocznie się o godzinie 11:30.

Z double-double w drużynie Trefla zawody ukończyli: Paweł Krefft (15 pkt i 12 zbiórek) oraz Grzegorz Kulka (20 pkt i 10 zbiórek).

Na uwagę zasługuje również 26 pkt, 14 zbiórek, 5 asyst i 2 bloki Przemysława Żołnierewicza z Asseco Gdynia.

Przypominamy, że na stronie imprezylive.pl można zobaczyć wszystkie spotkania turnieju finałowego mistrzostw Polski U20 mężczyzn.

Kupując jeden kod można obejrzeć wszystkie spotkania. Ponieważ nie wszystkie banki obsługują płatności w weekend, zainteresowanym osobom radzimy wcześniejszy zakup kodu. Kody nie użyte nie przepadają i są ważne do chwili wykorzystania, zachowując ważność na cały ligowy weekend.