W w/w konsultacji będą uczestniczyć następujące zawodniczki:
1. Drop Julia, MUKS Poznań, 173, rozgrywająca
2. Gertchen Klaudia, MUKS Poznań, 178, silna skrzydłowa
3. Klatt Patrycja, MUKS Poznań, 170, rzucający obrońca
4. Naczk Monika, Basket Gdynia, 167, rozgrywająca
5. Pyka Martyna, Basket Gdynia, 176, skrzydłowa
6. Radomska Monika, UKS Huragan Wołomin, 178, skrzydłowa
7. Stankiewicz Angelika, Basket Gdynia, 170, rzucający obrońca
8. Stelmach Daria, KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp., 173, rozgrywająca
9. Szajtauer Magdalena, KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp., 190, środkowa
10. Telenga Weronika, Enea AZS Poznań, 192, środkowa
11. Wajler Aleksandra, Basket Gdynia, 183, skrzydłowa
12. Zapart Wiktoria, MUKS Widzew Łódź, 187, silna skrzydłowa
oraz uczennice SMS PZKosz Łomianki:
1. Bujniak Sylwia, UKS Huragan Wołomin, 174, rzucający obrońca
2. Gwarda Natalia, UKS Basket Aleksandrów Ł., 188, środkowa
3. Mysińska Aleksandra, UKS Trójka OSiR Żyrardów, 172, rzucający obrońca
4. Ossowska Jowita, GTK VBW Gdynia, 181, skrzydłowa
5. Poboży Karolina, UKS Huragan Wołomin, 190, silna skrzydłowa
6. Rembiszewska Amalia, UKS Trójka OSiR Żyrardów, 190, silna skrzydłowa
7. Sklepowicz Zuzanna, UKS Trójka OSiR Żyrardów, 173, rozgrywająca
8 . Wołosiuk Patrycja, MUKS Unia Basket Ostrołęka, 174, rzucający obrońca
Ponadto w rezerwie tej kadry pozostają:
1. Grymek Joanna, TS Wisła Kraków, 201, środkowa
2. Panufnik Natalia, UKS Huragan Wołomin, 176, silna skrzydłowa
3.Pawłowska Anna, AZS UW Warszawa, 174, rozgrywająca
4. Podgórna Kamila, GTK VBW Gdynia, 175, rzucający obrońca
Kalendarz sportowy Kadry U20K przedstawia się następująco:
1 Konsultacja szkoleniowa - badania lekarskie 26-28.04.2015 Łomianki
2 Zgrupowanie szkoleniowe 30.05.-07.06.2015 COS Giżycko
3 Gry kontrolne z Litwą 08-10.06.2015 COS Giżycko
4 Turniej m/n (Niemcy, Turcja, Francja) 11-15.06.2015 Fougeres(Francja)
5 Konsultacja szkoleniowa 19-23.06.2015 COS Giżycko
6 Turniej m/n [AiA (USA), Łotwa, Francja] 24-26.06.2015 COS Giżycko
7 Konsultacja szkoleniowa 29-30.06.2015 Poznań
8 Finał MME Kobiet U20, Dywizja A 01-13.07.2015 Lanzarote
Sztab szkoleniowy Kadry U20K:
Roman Skrzecz I trener
Wojciech Downar-Zapolski II trener
Konrad Budka trener asystent
Walerian Smolana fizjoterapeuta