Legia wygrywa w Ostrowie Wielkopolskim!

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski bez kontuzjowanego Tomasza Andrzejewskiego przegrała z Legią Warszawa 67:79 w drugim spotkaniu półfinału fazy play-off pierwszej ligi. Gospodarze do przerwy prowadzili różnicą dziewięciu punktów, ale w drugiej połowie rzucili zaledwie 23 punkty. W rywalizacji o utrzymanie remis 1-1, po tym jak SKK Siedlce pokonało w niedzielę AZS Politechnikę Poznań.
news Zdjęcia | Julka Dutkiewicz, ksstal.pl

Play-off

• 26.04.2015 18:30

Intermarche Bricomarche BM SlamStal Ostrów

67 : 79

Legia Warszawa

Stan rywalizacji - 1:1. Trzeci i czwarte spotkanie zostanie rozegrane w Warszawie. Sobota godzina 19:45 oraz niedziela godzina 17:00.

Po dwóch meczach w drugiej parze Miasto Szkła Krosno prowadzi z Sokołem Łańcut 2:0. Kolejny mecz odbędzie się w sobotę.

Play-out

• 26.04.2015 16:00

SKK Siedlce

72 : 45

AZS Politechnika Poznań

Stan rywalizacji 1-1. Trzecie i czwarte spotkanie odbędzie się w sobotę oraz niedzielę w Poznaniu.