III Edycja programu Młode Nadzieje Olimpijskie

Zaproszenie do udziału w III edycji Programu Polskie Nadzieje Olimpijskie.

news

Szanowni Państwo,

Już po raz kolejny zapraszamy do wzięcia udziału w programie Polskie Nadzieje Olimpijskie, w ramach którego przyznajemy granty dla instytucji i organizacji sportowych, prowadzących zajęcia sportowe na poziomie wyczynowym dla dzieci i młodzieży oraz na różnych poziomach dla dzieci i młodzieży chorej i niepełnosprawnej. Wnioski można składać od 4 do 30 kwietnia b.r.

Program jest wspólną inicjatywą Polskiego Komitetu Olimpijskiego, firmy Procter & Gamble, telewizji POLSAT oraz GREY Group. Celem przedsięwzięcia jest wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży poprzez sport - z myślą nie tylko o osobistych sukcesach, ale również o wyłonieniu talentów, które już wkrótce mogą reprezentować Polskę na największych imprezach sportowych.

Dzięki Państwa zaangażowaniu w sportowy rozwój podopiecznych, młodzi ludzie kształtują nie tylko swoje ciała, ale także charaktery. W efekcie przełamują własne ograniczenia, zyskują wiarę w siebie, a nierzadko, dzięki Państwa pomocy, osiągają prawdziwe sportowe sukcesy. W celu zapewnienia odpowiednich warunków treningowych, sprzętu sportowego oraz wsparcia wykwalifikowanej kadry, same dobre chęci i zaangażowanie nie wystarczą. Bez wsparcia finansowego nawet najzdolniejsi młodzi sportowcy nie będą w stanie w pełni wykorzystać swojego potencjału.

Wsparcie w ramach Programu „Polskie Nadzieje Olimpijskie" udzielane jest w postaci grantów finansowych przekazywanych za pośrednictwem Polskiej Fundacji Olimpijskiej oraz Fundacji POLSAT: szkołom, organizacjom sportowym oraz wszelkim innym podmiotom zajmującym się organizacją zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży zdrowej, jak również organizujących podobne zajęcia dla dzieci i młodzieży chorej i niepełnosprawnej.

W ramach poprzednich edycji programu wręczono granty 34 ośrodkom sportowym dedykowanym zdrowym dzieciom i młodzieży oraz 10 grantów dla dzieci i młodzieży chorej i niepełnosprawnej. Łączna kwota przyznana w czasie wszystkich edycji PNO to blisko 3 miliony złotych.


Zachęcamy Państwa do zapoznania się z regulaminem Programu „Polskie Nadzieje Olimpijskie" i formularzem zgłoszeniowym na stronie www.nadziejeolimpijskie.pl!

ZAPROSZENIE

udostępnij