Dominacja FutureNet Śląska w Pruszkowie

FutureNet Śląsk Wrocław dzień przed planowanym terminem drugiej kolejki pierwszej ligi koszykarzy nie dał większych szans Elektrobud-Investment ZB Pruszków, prowadząc od pierwszej do ostatniej akcji meczu.

Goście rozpoczęli spotkanie od wyniku 14:0 i tę przewagę utrzymywali przez kolejne części spotkania. Pruszkowianie tylo momentami potrafili zbliżyć się na dziesięć punktów, ale to było za mało na dysponujących przewagą pod koszem wrocławian. FutureNet Śląsk już w pierwszej kwarcie miał na swoim koncie 9 zbiórek w ataku, co znacznie ułatwiało grę zawodnikom obwodowym.

Z double-double zawody ukończył Karol Michałek (10 pkt i 13 zbiórek). Blisko 20 minut na boisku spędził rozgrywający wrocławiam Robert Skibniewski.

• 05.10.2018 18:00