Team Poland 1 wygrywa w finale turnieju w Pradze

Team Poland w składzie Agnieszka Szott-Hejmej, Katarzyna Trzeciak, Klaudia Sosnowska, Zuzanna Sklepowicz wygrał w finale z kadrą Czech 14:13. W turnieju udział wzięły również dwa inne polskie zespoły, jednak ich występy zakończyły się na ćwierćfinałach. Również w Pradze wystąpił team Coco Jambo, który z bilansem 6-0 wygrał rywalizację wśród zespołów męskich.

news

W fazie grupowej Team Poland 1 zmierzył się kolejno z kadrą Czech (13:17) oraz ekipą Miňonky (21:6). Z bilansem 1-1 drużyna awansowała z 2. miejsca do ćwierćfinału, gdzie spotkała się z Team Poland 2 (Agnieszka Makowska, Aldona Morawiec, Klaudia Niedźwiedzka, Martyna Cebulska). W siostrzanej rywalizacji 16:12 wygrała drużyna Team Poland 1 i to ona zagrała w półfinale.
W 1/2 turnieju rywalem była drużyna VVA i tutaj również nasze reprezentantki odniosły zwycięstwo (18:11).

Team Poland 2 w fazie grupowej bez większej walki znalazł się w ćwierćfinale. Polki rozegrały w tej części turnieju, tylko jedno spotkanie w którym pokonały Bang Bang 11:7. Drugi mecz wygrany został walkowerem.

Team Poland 3 (Karina Szczurewska, Agata Stępień, Jastina Kosalewicz, Paulina Kuras) mimo dwóch zwycięstw w fazie grupowej z Cavyky 22:1 oraz z Nedáváme dvojtakty 21:11 uległy w ćwierćfinale ekipie BB juniors 16:17 i zakończyły udział w turnieju.

WYNIKI TURNIEJU W PRADZE

Szeroki skład kadry seniorek oraz plan przygotowań dostępny jest TUTAJ

Reprezentacja Polski 3x3 przygotowuje się do kwalifikacji do Mistrzostw Europy, które odbędą się pod koniec czerwca w Rydze.

***

W Pradze z wygranej mogli cieszyć się także zawodnicy ekipy Coco Jambo (Bartłomiej Broniecki, Adrian Mroczek-Truskowski, Grzegorz Olech, Szymon Milczyński), którzy z łącznym bilansem 6-0 zdominowali turniej w stolicy Czech.

WYNIKI TURNIEJU W PRADZE

udostępnij